ObecČestlice
Obec Čestlice

Úřední hodiny obecního úřadu Čestlice zůstávají v prosinci 2022 beze změny! Poslední úřední den v roce bude 28.12.2022.

Symboly obce

Slavnostní provedení znaku obce Čestlice, Znak obce Čestlice, Prapor obce Čestlice

Slavnostní provedení znakuZnak obce ČestlicePrapor obce ČestliceDokument Parlamentu České Republiky o udělení znaku a praporu obci

Tři modrá břevna v pravé polovině štítu symbolizují tři cesty vedoucí do vsi. Hořící ostrve upomíná na obranu čestlických před plenícími Zikmundovými vojáky, jejichž část se jim roku 1427 podařilo úspěšně upálit v jedné místní chalupě. Pochodeň dále symbolizuje zapálení pro věc a světlo ukazující cestu. Znak navrhl pan Michal Hořava.

Naše Obec

Aktuální teplota

9.12.2022 02:25

Aktuální teplota:

-0,6 °C

Vlhkost:

Rosný bod:

-2,9 °C

Přihlášení do systému sms rozhlas:

Formulář Sms Rozhlas

Souhlas ke gratulacím k narozeninám osobám nad 70 let

Formulář Narozeniny

PROHLÁŠENÍ TRANSPARENTNOSTI

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Dodávka energie

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Rozklikávací rozpočet

rozpočet

Interaktivní a velmi snadno ovladatelný informační zdroj o hospodaření pro občany a vedení obce.

Tipy pro vás